1. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej . Dzisiaj Spotkanie dla  Rodziców Dzieci Komunijnych po Mszy św. o godz. 10.30 szkoła  Podstawowa nr.13 a za tydzień szkoła Podstawowa nr . 77 .

2. We wtorek o godz.18.00 modlitwy za wstawiennictwem św. Urszuli w intencji naszych Rodzin . Rozpoczeliśmy Spotkania Młocińskie „ Ze skarbca Kościoła”- wtorki godz.19.00 – Dom Parafialny raz w miesiącu .

3. We środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W każdy czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz.19.00 do 20.00 modlimy się o pokój dla Świata – w tym czasie możliwość spowiedzi .  

5. W piątek Spotkanie o godz. 19 dla młodzieży klas VIII i III Gimnazjum , która pragnie się przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

6 . W pierwszą sobotę grudnia nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz.07.00 Msza święta a później nabożeństwo . W sobotę zbiórka dla ministrantów o godz.9.00 .

7 .     Mamy wolne intencje Mszy św.  

8. Prasę katolicka można nabyć przy wyjściu z kościoła.  

9. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
Pamiętajmy Rekolekcje adwentowe poprowadzi ks . Jacek Skowroński w dniach :
09 XII – II niedziela Adwentu (nauki na Mszach św.) ,
10 XII poniedziałek 
i 11 XII wtorek 
nauki na mszach świętych o godz. 18.00 i godz. 20.00 temat rekolekcji renowacja  - O potrzebie odnowienia  Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .