1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Małżonkowie odnawiają Przyrzeczenia małżeńskie w czasie Mszy świętych .

2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Msze świętą o godz. 18.00 , podczas której będziemy dziękować Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.

3. We wtorek, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w.g. porządku niedzielnego . Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie - pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o wszystkich, których codzienność naznaczona jest cierpieniem, przemocą oraz grozą wojen i terroryzmu.

 Wszechmogącemu Bogu, do którego należy czas i wieczność, zawierzamy wszystkie nasze dobre plany i nadzieje nowego 2019 roku. Idźmy w nowy czas z nadzieją i ufnością, jakie pielęgnowała w Niepokalanym Sercu Święta Boża Rodzicielka. Niech obfite błogosławieństwo stanie się udziałem całej naszej parafialnej wspólnoty.

4. W naszej Parafii czas odwiedzin duszpasterskich mieszkańców parafii oraz wspólnej modlitwy w rodzinnych domach. Porządek tegorocznych odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej oraz na kartkach rozłożonych na stoliku pod chórem . Z racji odwiedzin duszpasterskich zmienił się porządek Mszy Świętych w dni powszednie : godz. 7.00  oraz godz. 16.30 .  

5. Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 07.00. a o godz. 16.30 msza św. za zmarłych.

Czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapraszamy natomiast na sobotnią Mszę Świętą o godz. 08.00.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody podczas wszystkich Mszy Świętych. Panie z Żywego Różańca będą rozprowadzać kredę i kadzidło. Tradycyjnie taca zbierana w uroczystość Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje.Tego dnia, już po raz jedenasty, o godz. 12.00 z Placu Zamkowego wyruszy Orszak Trzech Króli. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.

7. W piątek, 4 stycznia 2019 roku, o godz. 19.00, w hali Torwar, odbędzie się wydarzenie artystyczne Betlejem w Warszawie

8. Mamy wolne intencje Mszy św.