1. Uroczystość Objawienia Pańskiego - tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła podczas wszystkich Mszy Świętych. Panie z Żywego Różańca rozprowadzają kredę i kadzidło. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

 Tego dnia, już po raz jedenasty, o godz. 12.00 z Placu Zamkowego wyruszy Orszak Trzech Króli. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.  W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. W naszej Parafii czas odwiedzin duszpasterskich mieszkańców parafii oraz wspólnej modlitwy w rodzinnych domach. Porządek tegorocznych odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej oraz na kartkach rozłożonych na stoliku pod chórem . Z racji odwiedzin duszpasterskich zmienił  się porządek Mszy Świętych w dni powszednie : godz. 7.00  oraz godz. 16.30 .  Kancelaria Parafialna czynna w godz. porannych w innym terminie umawiamy się telefonicznie .

3. W najbliższą niedzielę Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoła Podstawowa nr.77 .

4. Mamy wolne intencje Mszy św.

5. Prasa katolicka do nabycia pod chórem