1. Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, jesteśmy dziećmi Boga , umocnił nas darem Ducha Świętego. Kończymy okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia , dawajmy świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc. Dzisiaj Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.77 a za tydzień Spotkanie z Rodzicami ze Szkoły Podstawowej nr. 13 .


2. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii: czas wspólnej modlitwy w rodzinnych domach. Porządek tegorocznych odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej oraz na kartkach rozłożonych na stoliku pod chórem . Z racji odwiedzin duszpasterskich zmienił się porządek Mszy Świętych w dni powszednie : godz. 7.00 oraz godz. 16.30 . Kancelaria Parafialna czynna w godz. porannych w innym terminie umawiamy się telefonicznie .


3. W dniach 22 ? 27 stycznia br. w Panamie odbędą się 34. Światowe Dni Młodzieży. Głównym motywem ŚDM jest doświadczenie wiary. Hasło i hymn ŚDM niosą słowa Maryi, kiedy odpowiada aniołowi: ?Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według twego słowa?. Jest to czas przeżywania tych tajemnic . W niedzielę, 27 stycznia Ojciec Święty Franciszek odprawi uroczystą Mszę Świętą na zakończenie 34. ŚDM. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.


4. We wtorek o godz. 19 00 w Domu Parafialnym Spotkania Młocińskie ?? Ze skarbca Kościoła?- Tu es Petrus . Pierwszy papież i Jego grób prowadzi Siostra dr Marta Ziółkowska USJK .


5. W piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Włączmy się to dzieło poprzez osobistą modlitwę.


6. W niedzielę 20 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00 ? po Sumie Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego .


7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia (?).


8. Mamy wolne intencje Mszy św.


ZAPOWIEDZI
Mateusz Gwiazda kaw. z paraf. tut. i Zofia Kalbarczyk panna z paraf.
N.M.P. Matki Kościoła w Warszawie .