1. Bądźmy świadkami Boga - Słowo Chrystusa skierowane do Szymona: ?wypłyń na głębię? zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem i autentyzmem wypłynęli na głębię wiary.

2. W poniedziałek 11 lutego Kościół obchodzi 27. Światowy Dzień Chorego ?Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie?. W tym dniu w archidiecezji warszawskiej biskupi odprawią Msze święte w szpitalach i spotkają się z pacjentami ? Celem obchodów jest objęcie modlitwą wszystkich cierpiących i zwrócenie uwagi na ich potrzeby. Światowy Dzień Chorego ustanowił w 1992 r. papież Jan Paweł II i jest obchodzony w całym Kościele 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym roku jego centralne obchody odbędą się w dniach 9-11 lutego w Kalkucie w Indiach, mieście św. Matki Teresy, założycielki zgromadzenia Misjonarek Miłości. Papieskim wysłannikiem na te obchody będzie kard. Patrick D? Rozario z Bangladeszu.

3. We wtorek, za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej godz.. 18.00 modlimy się w intencji naszych Rodzin .

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00 .

5. W ten czwartek nie ma Adoracja N. Sakramentu w intencjach pokoju na świecie ? jesteśmy na kolędzie .

6. Odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii: czas wspólnej modlitwy w rodzinnych domach według grafiku . Porządek Mszy Świętych w dni powszednie : godz. 7.00 oraz godz. 18.00 .  Kancelaria Parafialna czynna tylko w godzinach porannych lub  telefonicznie umawiamy się  .

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej .

8. Mamy wolne intencje Mszy św.

9. W niedzielę 17 II po Mszy św. o godz. 10.30 Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.77