1.Niech udział w niedzielnej Eucharystii pozwali nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.  Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Niech dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i radosnych dni.

2. W lipcu i sierpniu nie ma Adoracji czwartkowych Najświętszego Sakramentu Kancelaria parafialna czynna tylko we środy : 09.00 - 10.00 i 19.00 - 20.00 .

3. We wtorek godz.18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej modlimy się w intencji naszych rodzin . We środę godz.18.00 - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy .

4. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 18.00 .

5. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 18.00 . Spowiedź św. od godz. 17.30 .

6. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz.08 .00 .

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej . Mamy wolne intencje Mszy św.

8. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy:

 - 308. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha na Nowym Mieście wyrusza we wtorek, 6 sierpnia br.

- 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna organizowana przed Duszpasterstwo Akademickie przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie wyruszy w poniedziałek, 5 sierpnia br.

- 28 Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych wyrusza z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole 5 sierpnia br.

 

 

ZAPOWIEDZI

Konrad Furmanek kawaler   i   Agata Grabowska panna oboje z paraf. tutejszej.