1. Chrystus przyjmuje  zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza -  Ewangelia  ukazuje nam  Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Bóg zagości w naszych sercach. Niech czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem .

2. W lipcu i sierpniu nie ma Adoracji czwartkowych Najświętszego Sakramentu Kancelaria parafialna czynna tylko we środy : 09.00 - 10.00 i 19.00 - 20.00 .

3. We wtorek godz.18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej modlimy się w intencji naszych rodzin . W środę godz.18.00 - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy .

4. W czwartek 25 lipca pragniemy modlić się za wszystkich kierowców, powierzając ich opiece św. Krzysztofa. Msza Święta, a po niej możliwość błogosławieństwa pojazdów o godz. 18.00 .

5. Mamy wolne intencje Mszy św.   Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej .

6. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy:

- 308. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha na Nowym Mieście wyrusza we wtorek, 6 sierpnia br.

- 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna organizowana przed Duszpasterstwo Akademickie przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie wyruszy w poniedziałek, 5 sierpnia br.

- 28 Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych wyrusza z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole 5 sierpnia br.