1. „Panie, naucz nas modlić się” - życie duchowe, które próbujemy w nas rozwijać, jest owocem naszych starań i wysiłków, ale także darem Boga- niech udział w niedzielnej Eucharystii umocni w nas pragnienie modlitwy.

2. W lipcu i sierpniu nie ma Adoracji czwartkowych Najświętszego Sakramentu Kancelaria parafialna czynna tylko w środy : 09.00 - 10.00 i 19.00 - 20.00 .

3. We wtorek godz.18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej modlimy się w intencji naszych rodzin . W środę godz.18.00 - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy .

4. W najbliższych dniach przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa o stałej porze. W czwartek, 1 sierpnia 2019 roku, przypada 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego; pamiętajmy  o poległych Powstańcach , uruchomione zostaną dzwony kościelne w Archidiecezji Warszawskiej  o godz. 17.00 (Godz. „W”). Sygnał ten jest formą hołdu poległym i żyjącym Powstańcom oraz mieszkańcom Stolicy. Za poległych w walce o wolność Ojczyzny zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. w niedzielę  04.sierpnia  a także na ulicę Michaliny na uroczystości patriotyczne.

5. Mamy wolne intencje Mszy św.   Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej .

6. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy:

- 308. Warszawska Pielgrzymka Piesza organizowana przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha na Nowym Mieście wyrusza we wtorek, 6 sierpnia br.

- 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna organizowana przed Duszpasterstwo Akademickie przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie wyruszy w poniedziałek, 5 sierpnia br.

- 28 Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych wyrusza z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole 5 sierpnia br.