1. W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę. Niech nie zabraknie osobistego wysiłku w pomnażaniu daru, który otrzymaliśmy na chrzcie św. Tegoroczny październik został ogłoszony przez papieża Franciszka nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 18.30   a niedziela o godz. 17.30. Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego po spełnieniu zwyczajnych warunków, a jednocześnie za pobożne odmówienie cząstki różańca św., w sposób ciągły, z rozważaniem tajemnic różańcowych, w kościele, w kaplicy, w rodzinie albo we wspólnocie zakonnej, we wspólnocie wiernych, zwłaszcza gdy wiele osób gromadzi się w jakimś szlachetnym celu. Różaniec dla dzieci : Poniedz. godz. 17. 30 ;  Środa  godz. 18.30 ;  Piątek godz. 17.30 ;W środę do odmawiania Różańca zapraszamy Kobiety a w Piątek zapraszamy Mężczyzn .

2. Rozpoczął się kolejny rok akademicki. Pracownikom naukowym i studentom życzymy światła Ducha Świętego.

3. W poniedziałek 7 X obchodzimy wspomnienie - Najświętsza Maryja Panna Różańcowa.

4. W czwartek  od godz. 19-20.00 Adoracja  Najświętszego Sakramentu – modlimy się o Pokój dla świata . Spowiadamy od godz.19.00 do 20.00.

5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 .

6. W sobotę o godz. 09.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy kandydatów na ministrantów .

7. W niedzielę, 13 października br. przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy!Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
Fundacja zaprasza również na koncert Dnia Papieskiego, transmitowany w TVP 1, który odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie 13 października o godz. 17.00. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie Fundacji 
www.dzielo.pl

8. Mamy wolne intencje Mszy św.                                                                   

9. Zachęcamy do lektury  prasy katolickiej .

10. W niedzielę 13 X po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.77 .

11. PRYMAS WYSZYŃSKI będzie błogosławionym .
Papież przyjął na audiencji prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych
i polecił opublikowanie dekretu o cudzie za wstawiennictwem Prymasa Tysiąclecia. Tym samym zakończył się proces beatyfikacyjny.