1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj XIX Dzień Papieskipod hasłem: Wstańcie, chodźmy!Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja zaprasza również na koncert Dnia Papieskiego, transmitowany w TVP 1, który odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie 13 października o godz. 17.00. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie Fundacji www.dzielo.pl
W środę, 16 października br. mija 41. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II.

Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji ?Dzieło Nowego Tysiąclecia?. Bóg zapłać za wszelkie ofiary .Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr77.

2. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycieli i pracowników oświaty zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej o godz. 18. 00.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 18.30   a niedziela o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci : Poniedz. godz. 17. 30 ;  Środa  godz. 18.30 ;  Piątek godz. 17.30 ;W środę do odmawiania Różańca zapraszamy Kobiety a w Piątek zapraszamy Mężczyzn .

Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami.

4. Pracowników służby zdrowia otoczymy naszą modlitwą w dniu ich patrona, św. Łukasz, w piątek o godz. 18.00 .

5. W czwartek  od godz. 19-20.00 Adoracja  Najświętszego Sakramentu ? modlimy się o Pokój dla świata . Spowiadamy od godz.19.00 do 20.00.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 .Spotkanie dla Rodziców tej Młodzieży która przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym.

7. W sobotę o godz. 09.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy kandydatów na ministrantów .

8. Mamy wolne intencje Mszy św.

9. Zachęcamy do lektury  prasy katolickiej . 

10. W niedzielę 20 X po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.13 . . W niedzielę, 20 października br. w każdej parafii / rektoracie odbędą się badania niedzielnych praktyk religijnych (dominicantes i communicantes).