1. ?Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?? ? pytanie które stawia nam Bóg w dzisiejszą niedzielę - pytanie o naszą duchową kondycję: podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem. Dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dla całego Kościoła to czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. W niedzielę, 20 października br. w każdej parafii / rektoracie odbywają się badania niedzielnych praktyk religijnych (dominicantes i communicantes). Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.13 . Dzisiaj jest też Spotkanie dla Rodziców Młodzieży która przystąpi do
Sakramentu Bierzmowania dzisiaj o godz. 16.00 w Domu Parafialnym.

2. We wtorek 22 X liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.(1920-2005), Polak, jeden z największych papieży naszych czasów. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 18.00 . oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.


3. W środę 23 X na Mszy świętej o godz 18.00 biskup Michał Janocha udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży .


4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 18.30 a niedziela o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci : Poniedz. godz. 17. 30 ; Środa godz. 18.30 ; Piątek godz. 17.30 ;W środę do odmawiania Różańca zapraszamy Kobiety a w Piątek zapraszamy Mężczyzn . Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami.


5. W czwartek od godz. 19-20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu ? modlimy się o Pokój dla świata . Spowiadamy od godz.19.00 do 20.00.

6. W sobotę o godz. 09.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy kandydatów na ministrantów .

7. Mamy wolne intencje Mszy św. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych.. Pamiętamy o zmarłych ? wypominki .

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej