1.Dzisiaj dzień poświęcenia tego kościoła, dziękujmy Bogu za miejsce, w którym obdarza nas swoimi łaskami, za posługujących w naszym kościele kapłanów oraz za wszystkich, którzy przyczyniają się do utrzymania i pięknego wyglądu kościoła. Bóg zapłać.

2. Zapraszamy do udziału w ostatnich w tym roku nabożeństwach różańcowych o godz. 18.30

3. W czwartek 31 X w wieczór poprzedzający Uroczystość Wszystkich Świętych ostatnie nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci ? po nabożeństwie dzieci mówią o swoich świętych i nastąpi ucałowanie relikwii naszych świętych . Zachęcamy rodziców do zapoznawania dzieci z życiorysami świętych i przygotowania strojów. Bliższe informacje u katechetów.

4. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Msza Święta w intencji zmarłych połączona z procesją zostanie odprawiona o godz. 18.00.

5. W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza Święta w intencji zmarłych połączona z procesją zostanie odprawiona o godz. 18.00 .

6. Zachęcamy do korzystania z możliwości uzyskania odpustu ofiarowanego za zmarłych. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych możemy codziennie uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami (być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga).

7. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych na kartach wspominkowych, które można zabrać, wychodząc ze świątyni. Nabożeństwa wspominkowe piątek i sobota o godz. 18.00.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej . Solenizantów i jubilatów polecamy orędownictwu świętych patronów.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 28 X ? św. Szymon i św. Juda Tadeusz, Apostołowie,
  • 1 XI ? wszyscy święci Pańscy.