1. Dzisiaj w Kościele Powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Ubogich  - Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie (Ps 9, 19). Pamiętajmy o ubogich. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr. 77z ulicy Samogłoska a w następną niedzielę ze Szkoły Podstawowej nr. 13 z ulicy Wóycickiego .

2. We wtorek modlitwy w intencji rodzin  o godz. 18.00 za wstaw. św. Urszuli Ledóchowskiej .

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz.19 -20.00 w tym czasie możliwość spowiedzi

5. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Serdecznie zapraszamy na Mszę wieczorną w intencji chóru parafialnego.

6. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy Akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

7. Rozpoczynamy bezpośrednie pastoralne przygotowania do uroczystości beatyfikacji Księdza Prymasa. Będą to m.in.: cykl konferencji Myśląc z Wyszyńskim oraz modlitwa wiernych z poszczególnych dekanatów, w archikatedrze warszawskiej, 28 dnia każdego miesiąca począwszy od listopada 2019 do maja 2020 roku. W czwartek, 28 listopada br.zapraszamy do bazyliki archikatedralnej kapłanów i wiernych z następujących dekanatów: bielańskiego, pruszkowskiego, błońskiego i wareckiego. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta, po której obecni wysłuchają krótkiej konferencji, a następnie przejdą do kaplicy, gdzie spoczywa Prymas Tysiąclecia Kardynał Stefan Wyszyński i przy sarkofagu odmówią modlitwę o błogosławione owoce zbliżającej się beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego

8. Mamy wolne intencje mszalne .

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. Spotkanie dla ministrantów w sobotę godz.9.00