1. W roku bieżącym Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa od soboty, 18 stycznia do soboty 25 stycznia jest obchodzony pod hasłem: Życzliwymi bądźcie (Dz 28, 2).

 Centralne nabożeństwo ekumeniczne zostanie odprawione w kościele ewangelicko – augsburskim Świętej Trójcy przy placu Małachowskiego w czwartek, 23 stycznia br. o godz. 18.00.

Po Mszy św. o godz.10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze szkoły Podstawowej nr. 13 .

2. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan zakończy się w sobotę, 25 stycznia, nie ustawajmy w wysiłkach na rzecz jej całkowitego przywrócenia. Takiej jedności pragnie sam Pan Jezus, a jej brak jest zgorszeniem dla współczesnego świata i wielu źle nastawia do Chrystusowego Kościoła.

3. We wtorek, 21 stycznia Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca

4. W czwartek, 23 stycznia br. przypada 7. rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Prymasa Polski. Z tej racji w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela w Warszawie, o godz. 19.00, zostanie odprawiona Msza Święta.Do udziału we Mszy Świętej i do wspólnej modlitwy za zmarłego Księdza Prymasa są zaproszeni wszyscy księża, a także wierni naszej archidiecezji.

5. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, będziemy obchodzili Światowy Dzień Trędowatych oraz Dzień Islamu. Prośmy tego dnia o właściwą opiekę dla wszystkich chorujących w świecie na tę nieuleczalną chorobę, a także o światło Ducha Świętego, abyśmy potrafili patrzeć na siebie z miłością i zrozumieniem.

6. Trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolęda.

Plan kolędy jest umieszczony na stronie internetowej naszej Parafii a także jest na kartkach na stoliku pod chórem . W czasie kolędy wieczorne Msze święte są sprawowane o godz.16 .30 .

7. Mamy wolne intencje mszalne .

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.