1. II Niedziela Wielkiego Postu Ad Gentes - hasło Eucharystia i misje. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiara do puszek jest przeznaczona na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.

Naszymi modlitwami obejmujemy tych, którzy głoszą Ewangelię na krańcach ziemi. Oni często na wzór Chrystusa cierpią prześladowania i płacą najwyższą cenę z własnego życia za swoją posługę.                                                     Dzisiaj 8 marca- Dzień Kobiet -  pamiętamy w modlitwach o wszystkich kobietach, polecamy ich życie Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30 Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr,13.

2. We wtorek o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej modlimy się w intencji naszych rodzin .

3. W środę Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

4. W piątek, 13 marca, przypada 7. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Powierzajmy go Bożej Opatrzności oraz opiece Matki Najświętszej w naszych osobistych modlitwach, aby bezpiecznie i w wierności Ewangelii prowadził Kościół przez burzliwe współczesne czasy.

5. Nabożeństwa Drogi krzyżowej w naszym kościele będziemy odprawiali w piątki o godz. 17.30 dla dzieci i 18.30 dla dorosłych. Nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30 .

Wpatrzeni w Ukrzyżowanego, który dla nas złożył w ofierze swoje życie, podejmujmy trud Kochani rodzice wychowania dzieci. To na Was spoczywa obowiązek dobrego wychowania młodego pokolenia, także w duchu tradycji i naszej polskiej pobożności.

6. Dzisiaj w kruchcie Kościoła - Panie z Odnowy w Duchu świętym przyjmują zgłoszenia na Karty wstępu na Msze beatyfikacyjną kardynała Wyszyńskiego .

7. Mamy wolne intencje mszalne .

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.W niedzielę 15 III dzieci ze Szkoły Podstawowej nr.77 rozdawać ulotki 1% na Hospicjum Domowe Archidiecezjalny Zespół Domowej Opieki Paliatywnej.