1. Najważniejszym zadaniem w czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie: we wszystkich wymiarach życia osobistego, rodzinnego i społecznego .Wielki Post jest czasem dobrych postanowień, odwrócenia się od zła i czynienia dobra. Pamiętajmy o dobrym przeżyciu sakramentu pokuty i pojednania.

2. We wtorek o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej modlimy się w intencji naszych rodzin .

3. W środę Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Prośmy, aby Matka Najświętsza wspierała nas na drogach wielkopostnego nawrócenia.

4. W czwartek, 19 marca Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Papież Pius IX w 1870 roku ogłosił go patronem Kościoła powszechnego i rodzin chrześcijańskich. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. tego dnia przez wstawiennictwo Opiekuna Najświętszej Rodziny będziemy modlić się za rodziny z naszej wspólnoty parafialnej i o godne wypełnianie przez nich swojego powołania.

5. Nabożeństwa Drogi krzyżowej w naszym kościele będziemy odprawiali w piątki o godz. 17.30 dla dzieci i 18.30 dla dorosłych. Nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30 .

6. Dzisiaj w kruchcie Kościoła - Panie z Odnowy w Duchu świętym przyjmują zgłoszenia na Karty wstępu na Msze beatyfikacyjną kardynała Wyszyńskiego .

7. Mamy wolne intencje mszalne .

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.Na stoliku pod chórem są ulotki 1% na Hospicjum Domowe Archidiecezjalny Zespół Domowej Opieki Paliatywnej.

10. Dzisiaj Msza św. o godz. 15.00

 

ZAPOWIEDZI

Aleksander Cichosz kaw. z paraf. tut. i Paulina Mucha panna z paraf. św. Jana Kantego w Warszawie

Konrad Zawadzki kaw.   i   Aleksandra Gołębiewska  panna oboje z paraf. tutejszej .