1. Trwa czas wakacji, urlopów. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu. Wierzyć w Chrystusa – to znaczy być Jego świadkiem wobec bliźnich i świata; Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem. Wczoraj czciliśmy Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Dzisiaj po Mszach świętych pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne..

2. W wtorek, na nabożeństwie o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej naszą modlitewną pamięcią ogarniemy nasze rodziny .

3. W środę powierzymy naszą codzienność Matce Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Ze szczególną czcią zwracamy się ku Niepokalanemu Sercu Matki. Podczas pierwszo sobotniego nabożeństwa o godz. 08. 00 powierzymy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność.

5. W sobotę, 1 sierpnia 2020 r. - 76. rocznica wybuchu Powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny nasza modlitewna pamięć. We wszystkich kościołach Archidiecezji Warszawskiej 1 sierpnia w godzinie „W” odezwą się kościelne dzwony ….

6. Nie zapominajmy też o tych, dla których lato jest czasem wytężonej pracy, zwłaszcza o pracujących na roli, na budowach, w szpitalach, transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w ich trudzie. Oni często pracują, aby inni mogli wypoczywać.

7. W lipcu i sierpniu Kancelaria Parafialna czynna tylko w środę . Można też telefonicznie umawiać się .

8. W lipcu i sierpniu w czwartki nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu

9. Zachęcam do lektury Prasy katolickiej .

10. Dziękuję wszystkim Parafianom za wsparcie materialne naszej parafii na konto bankowe parafii : nr . 81 1020 1026 0000 1702 0139 7579
… W tych trudnych czasach mówię Wielkie Bóg zapłać!... proboszcz ..