1.  W piątą niedzielę Wielkiego Postu modlimy się, abyśmy naśladowali miłość Jezusa, który oddał życie dla naszego zbawienia. Starajmy się przez osobiste nawrócenie współuczestniczyć z Panem Jezusem w Jego dziele odkupienia każdego z nas.

2. Jutro Uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Mszę Świętą o godz. 07.00 i o godz.18.00.

3. We wtorek modlimy się w intencji Rodzin za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej o godz.18.00, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej. W środę Spotkania Młocińskie  o godz. 19.30 zaprasza S. dr Marta Ziółkowska USJK -  Chrześcijaninie poznaj swoją godność! Zachęty Ojców Kościoła .

4. W każdy czwartek w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.19.00 ? 20.00 i w tym czasie spowiedź ?skorzystajmy z Sakramentu Pojednania .

5. Nabożeństwa pasyjne :

Droga krzyżowa w piątek o godz.20.00 -  ulicami naszej Parafii .
Gorzkie żale w niedzielę   o godz. 17.30.

6. Prasę katolicką można nabyć przy wyjściu z kościoła.

7. Mamy wolne intencje mszy świętych.

8. W sobotę o godz.09.50 młodzież udaje się do Świątyni Opatrzności na Dzień Młodzieży.                                                                                                      

9. Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej i nie odkładać sakramentalnego pojednania się z Bogiem na ostatnie dni Wielkiego Postu i  Triduum Paschalne. W naszym kościele posługujemy w konfesjonale codziennie .

10. Pielgrzymka do Włoch i Rzymu 1-8 lipca chętni zgłaszają się do ks. Mariusza .

11. Ministranci rozprowadzają paschaliki- dochód przeznaczony na ich fundusz.

12. 8 i 22 kwietnia w godz.14 ? 17.30 druga i trzecia część warsztatów dla małżeństw ?Co Bóg ma dla/do małżeństwa.

13. 07 kwietnia w sobotę przed niedzielą Miłosierdzia pielgrzymka do Łagiewnik i Krakowa .

14. Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy. Palmy rozprowadzają Panie z Koła Żywego Różańca ofiary składane przeznaczone na pokrycie ogrzewania.

ZAPOWIEDZI

Piotr Sztandur kaw. z paraf. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie i Ilona Chruściel panna z paraf. tut.