1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się uczniom, którzy Go poznali, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną pod hasłem Weźmijcie Pismo Święte.- rozpoczyna ona X Ogólnopolski Tydzień Biblijny . Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.13/C i D /a za tydzień Szkoła Podstawowa nr.77  grupa /A i B /.            

                                                     

2. Dzisiaj 15 kwietnia br. jest XIII Marsz  Świętości  Życia : pod hasłem "Jestem za życiem!" ? jest on wyrazem troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci - poprzedzi go  Msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela o godz. 11.00 pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Po Mszy św.  uczestnicy marszu przejdą pod Kolumnę Zygmunta i tam połączą się z marszem, który przyjdzie z diecezji warszawsko-praskiej. Po uformowaniu szyku marsz przejdzie Krakowskim Przedmieściem do Bazyliki Świętego Krzyża i tam nastąpi zakończenie. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 będzie trwała zbiórka pampersów, mleka, artykułów pielęgnacyjnych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach w ramach akcji ,,Pielucha dla malucha?.

3. We wtorek o godz.18.00 modlimy się w intencji rodzin z naszej Parafii za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej .

4. We środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spotkania  Młocińskie  o godz. 1930. -   w Domu Parafialnym .

5. Mamy wolne intencje Mszy św. Prasę katolicka można nabyć przy wyjściu z kościoła .

6. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

7. Młodzież pragnąca uczestniczyć w letnich rekolekcjach Ruchu Światło ? Życie przynosi karty wyjazdowe do ks. Mariusza .

8. Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy w sobotę na godz.9.00 ? rodziców prosimy o pomoc w podjęciu decyzji .

 

ZAPOWIEDZI

Zdzisław Kowalewski i Maria, Elżbieta Daszewska oboje z paraf. tut.

Maciej Ogórek kaw. i Marta Wróblewska panna oboje z paraf. tut.