1. W Niedzielę Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne - rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr.77/A i B /a za tydzień Szkoła Podstawowa nr.77 grupa /C , D i E /.             

                                                   

2. Jutro, w Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę .

3. We wtorek o godz.18.00 modlimy się w intencji rodzin z naszej Parafii za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej .

4. We środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.

5. Mamy wolne intencje Mszy św. Prasę katolicka można nabyć przy wyjściu z kościoła .

6. W minionym tygodniu dokonaliśmy wymiany rur wodnych ? przeprowadziliśmy nowe przyłącze wodociągowe  do  kościoła  i do Harcówki i w ostatnią niedzielę  kwietnia będzie zbiórka do puszek na pokrycie kosztów tej inwestycji ? Bóg zapłać za życzliwość .  

 

ZAPOWIEDZI

 Marcin Jelitto kaw. z paraf. tut.  i   Dominika - Jadwiga Jaguś panna z Pruszkowa .