1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - kończy się 40-dniowy okres wielkanocny - Przypominamy, że każdy katolik, zgodnie z przykazaniami kościelnymi, powinien przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty, a w czasie wielkanocnym przyjąć Komunię św. Czas Komunii św. wielkanocnej kończy się w uroczystość Trójcy Świętej za dwa tygodnie.
Dzisiaj o godz.17. Nabożeństwo Fatimskie - ofiarujmy je w intencji naszej Ojczyzny w 100 lecie odzyskania Niepodległości .


2. W środę, 16 maja br. Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ul.
Rakowiecka 61. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona w Sanktuarium tego dnia o godz. 18.00.

3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz.18.45 a w niedzielę o godz.17.30.

4 . Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny odmawiamy na zakończenie nabożeństwa majowego a prowadzą je członkowie z Odnowy w Duchu świętym.

5. Mamy wolne intencje Mszy św. Prasę katolicka można nabyć przy wyjściu z kościoła .

6.  Przypominamy, że Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na Noc Otwartą Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ulicy Miodowej 17/19. Wydarzenie organizowane podczas Nocy Muzeów rozpocznie się 19 maja br. o godz. 18.00, a zakończy o godz. 24.00. W programie ? zwiedzanie pod opieką przewodnika Domu Arcybiskupów Warszawskich i ogrodu, a ponadto niespodzianka muzyczna. Gościem specjalnym będzie pani Anna Rastawicka , świadek życia i posługi Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

7. Dziekan Dekanatu Bielańskiego , Rada Dzielnicy Bielany , Burmistrz Dzielnicy Bielany zapraszają do wspólnej zbiórki pieniędzy dla mieszkańców poszkodowanych w wyniku pożaru przy ul. Kochanowskiego - wpłat można dokonywać na konto ulotki leżą na stoliku pod chórem.

8. 2 czerwca organizujemy wyjazd młodzieży na Lednicę .

9. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 16 VI 2018 wyjazd autokarem w godz. rannych informacji udzielamy zakrystii lub kancelarii .Przyjmujemy zapisy .

ZAPOWIEDZI
Michał Wabnik kaw. z W-wy i Anna Czarnowska panna z paraf. tut. .
Michał Jarosch kaw. z paraf. tut. i Aneta Przybylska panna z paraf. Szczerców