Drodzy Parafianie

W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie nas wszystkich, a także uwzględniając zalecenia Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego i Metropolity Warszawskiego kard. Kazimierza Nycza wydane w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi naszej Wspólnoty Parafialnej.

1. Wszystkie intencje przyjęte na te dni odprawiane są w.g. wyznaczonych godzin  w naszym Kościele  . Zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach, za wszystkich chorych i opiekujących się nimi.
2. Gorąco zachęcam do uczestnictwa w Eucharystiach transmitowanych za pośrednictwem telewizji, radia lub internetu i przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Niech to będzie czas wspólnej, rodzinnej modlitwy.

Kościół  pozostaje otwarty każdego dnia:
-
w dni powszednie  w.g. porządku Mszy św.
- w niedziele w.g. porządku Mszy św.
Spowiedź będzie odbywać się według ustalonego porządku Parafii . Przypominamy, że w kościele może być jednorazowo nie więcej niż 50 osób.
3.  Zachęcam Was, abyśmy jako Parafia podjęli wspólną modlitwę różańcową. Każdego dnia o godzinie 20.30
łączmy się na modlitwie w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc dla nas wszystkich.

4. Z racji na wyjątkową sytuację epidemiczną, planujemy zorganizowanie transmitowanych

 na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej

Rekolekcje wielkopostne prowadzone  przez biskupa Michała Janochę. Rekolekcje odbędą się w dniach 29 marca - 1 kwietnia (od V niedzieli wielkopostnej do środy włącznie) podczas transmitowanej Mszy św. o godz. 18.30 w kościele seminaryjnym.

 rekolekcje wielkopostnych on-line, polecam  . Transmisje będzie można obejrzeć nie tylko w czasie rzeczywistym, ale również później

 

https://www.youtube.com/user/ArchWwa/featured

 

 jeszcze raz zapewniam Was o modlitwie oraz duchowej łączności mojej

                                                                  Ks. Jan Ujma   Proboszcz