V Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca 2026

  1. Od poniedziałku do środy w naszym kościele będą odbywały się rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Dlatego w tych dniach nie będzie Mszy o 9:00. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji dzieci przeżywająch rekolekcje.
  2. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – tego dnia dodatkowa Msza św. będzie o godz. 12:00. Po Mszach o 12:00 i 18:00 zachęcamy do uroczystego przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która jest wielkim dziełem modlitwy w intencji matek spodziewających się dzieci.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    • Gorzkie Żale dziś i w przyszłą niedzielę o 17:15.
    • W tym tygodniu Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Podobnie jak w zeszłym roku rozpoczniemy ją na dziedzińcu Seminarium Redemptoris Mater przy ul. Heroldów 12 w piątek o godz. 20:00. Tego dnia nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci o 17:30. 
  1. Dziś o 18:30 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. W poniedziałek kolejne spotkanie wokół dobrej, wartościowej lektury. Zapraszamy do domu parafialnego na 17:30.
  3. W poniedziałek zapraszamy młodzież z klas szóstych i starszą na spotkanie w ramach oratorium dla młodzieży. Spotkanie o 16:00 w domu parafialnym. 
  4. Na wielkanocne spotkanie dla seniorów w Szkole nr 77, zapraszamy w czwartek o godz. 17:00.
  5. Zapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty z dekorowania palemek w sobotę w godz. 16:00-18:00. Aby dobrze przygotować warsztaty, prosimy o zgłaszanie chęci uczestniczenia w nich sms’em na nr telefonu: 502 341 076.
  6. Za tydzień, w Niedzielę Palmową, rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm będzie na początku każdej Mszy św. Przed Mszą będzie też możliwość nabycia palemek do poświęcenia.
  7. Zapraszamy do wspólnego wyjścia do kina na film: Ostatnia Wieczerza. Zamówiliśmy seans w Multikinie na Młocinach w przyszły poniedziałek o 19:00. Zapisy w zakrystii lub mailowo. Koszt biletu 18 zł.
  8. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych zapraszamy na wyjazd letni z naszą parafią. Tym razem wybieramy się do Wisły w dniach 28 czerwca – 5 lipca. Więcej informacji i zapisy u ks. proboszcza.