1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Do kalendarza liturgicznego została wprowadzona przez papieża Piusa XI w 1925 roku, obchodzimy tę uroczystość w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i ukoronowanie w Chrystusie.

Po Mszy Świętej o godz. 12.00 wystawienia Najświętszego Sakramentu i odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiejsza uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej - pełni misję apostolską w ścisłym związku z hierarchią Kościoła.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 przed Mszą św. Nabożeństwo do Świętego Michała . W puszce pod chórem można składać intencje … Pamiętajmy, że to Bóg troszczy się o każdego z nas, posyłając nam swoich aniołów, którzy chronią nas i nam pomagają.

3. We wtorek o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej polecamy nasze rodziny.

4. W środę tradycyjnie o godz. 18.00 gromadzimy się w naszym kościele na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas nowenny w ręce Pani naszych losów złożymy nasze osobiste sprawy, ale także te związane z naszą Ojczyzną. Zaraz po niej sprawujemy wieczorną Eucharystię.

5.W czwartek od godz.19.00 do 20.00  Adoracja Najśw. Sakramentu  -  w tym czasie spowiadamy .

6. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa - w przyszłą niedzielę, 29 listopada, rozpoczniemy ten piękny czas. W I niedzielę Adwentu tj. 29 listopada br. taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego Św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej .

8. Dziękuję wszystkim Parafianom za nocne pilnowanie naszego Kościoła w tych trudnych dniach „Wojny kulturowej”.

Zostały zamontowane kamery na naszym Kościele – kościół jest monitorowany