1. W środę obchodzimy Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. 
  2. Tego dnia odbędzie się pierwsze spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Spotkanie odbędzie się w środę, 21 września o godz. 19:00 w naszym kościele.
  3. Zapraszamy na pierwszą po długim czasie próbę chóru w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w nim śpiewać i w ten sposób służyć pięknu liturgii, na spotkanie i próbę w środę o godz. 19:00 w domu katechetycznym.  
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 20:00. W czasie adoracji jest możliwość spowiedzi.
  5. W najbliższy czwartek w czasie Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlić się będziemy za wstawiennictwem św. Rity z Cascii - intencje i ofiary na tę Mszę można składać do księgi i puszki przy bocznym ołtarzu.
  6. Na początku nowego roku szkolnego przyjmujemy zapisy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami. Więcej informacji i zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.
  7. Schola dziecięca i młodzieżowa śpiewająca na Mszy o 10:30 zaprasza na spotkania i próby w niedzielę o 9:30 w salce w domu katechetycznym.
  8. Chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli przy odnowieniu ogrodzenia placu kościelnego. Te prace w piątek i w sobotę podjęło ponad 30 osób w tym liczne grono ministrantów i młodzieży z naszej parafii. Dzięki takiemu zaangażowaniu udało się odmalować całe ogrodzenie od strony ul. Dzierżoniowskiej. Jeśli pogoda pozwoli w najbliższą sobotę spróbujemy odnowić ogrodzenie od strony ul. Królowej Jadwigi. Chętnych do pomocy prosimy o podanie kontaktu w zakrystii, żeby można było umówić się bliżej soboty.