1.  Do 8. listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy, codziennie za jedną osobę zmarłą.

2.  Dziś kolejne spotkanie formacyjne dla małżeństw, które chciałyby pogłębić swoją wiarę. Chętnych zapraszamy na godzinę 16:00 do domu parafialnego.

3.  Pierwsze spotkanie nowego kursu przygotowującego do sakramentu bierzmowania dzisiaj o godz. 18:30 w domu parafialnym.

4.  Zapraszamy do wspólnoty Żywego Różańca, która działa w naszej parafii. Osoby chętne w każdym wieku, mężczyzn i kobiety, zapraszamy we wtorek po Mszy wieczornej do domu parafialnego. Gdyby ktoś chciał się włączyć, a nie może przyjść we wtorek, prosimy o przyjście po Mszy św. do zakrystii i pozostawienie kontaktu do siebie.

5.  Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej na spotkania Eucharystycznego Ruchu Młodych w każdy czwartek w godz. 16.30-17.30 w domu Sióstr Urszulanek. Bliższe informacje u siostry Barbary.

6.  W piątek obchodzimy Święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny na Mszy o godz. 18:00.

7.  Od 19 listopada rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński prowadzony według metody Radość i nadzieja. Kurs ma formę konferencji i warsztatów, dlatego warunkiem uczestnictwa w nim jest udział narzeczonych we wszystkich spotkaniach. Zapisy na kurs przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii.

8.  W nadchodzącym tygodniu i w całym listopadzie jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych.