1.   Przyszła niedziela będzie I Niedzielą Adwentu i rozpocznie nowy rok liturgiczny. Od przyszłego tygodnia zapraszamy na roraty o godz. 6:45. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się 11 grudnia, w III Niedzielę Adwentu i poprowadzi je ks. Walenty Królak, wieloletni proboszcz Parafii św. Augustyna w Warszawie.

2.   Zapraszamy młodzież na pielgrzymkę do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 20:00 w salce katechetycznej.

3.   Wieczorna Msza św. we wtorek będzie odprawiana za wstawiennictwem i przy relikwiach św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Intencje i ofiary na tę Mszę można składać przy bocznym ołtarzu.

4.   Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, w środę o godz. 19:00 w kościele.

5.   W tym tygodniu została wykonana przebudowa kanałów powietrznych przy piecach w naszym kościele i odwrócenie kierunku nawiewu i czerpni powietrza oraz oczyszczenie kanałów powietrznych wzdłuż naw bocznych. W tym tygodniu czeka nas nacięcie paneli zakrywających korytarze powietrzne i zamontowanie kratek nawiewu pod ławkami. Serdecznie dziękuję za wpłaty na konto parafialne w minionym tygodniu - otrzymaliśmy 3500 złotych i zachęcam do wspierania parafii tą drogą, bo jest ona dużo wygodniejsza - większość rozliczeń parafialnych dokonywanych jest właśnie z konta. 

6.   W zeszłym tygodniu zebraliśmy do puszek sumę 2464 zł, z której 1464 zł przekazaliśmy organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie a 1000 zł seminarium duchownemu w Kijowie. Bóg zapłać wszystkim za okazaną serdeczność i hojność. 

7.   Duszpasterstwo Akademickie UKSW zaprasza osoby dorosłe (25+) na cotygodniowe modlitewno-formacyjne spotkania wspólnoty Jeshua. W ramach spotkań ma miejsce wspólna Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje katechetyczne i duchowe oraz rozmowy dotyczące doświadczenia wiary w swoim życiu. Spotkania odbywają się w Domu Zakonnym Salezjanów przy ul. Baczyńskiego 1a w Łomiankach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej duszpasterstwa.

8.   Dyrekcja i nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin przy ul. Nocznickiego 7 na Bielanach, zapraszają zainteresowanych rodziców na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji uczniów do klas pierwszych i zerówki na kolejny rok szkolny 2023/2024, w najbliższą sobotę, 26. listopada, o godz. 10.00 w budynku szkoły.