1.   W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

  • Gorzkich Żali - w niedziele o 17:15
  • oraz Drogi Krzyżowej w piątki  - o 17:30 dla dzieci i o 18:30 dla dorosłych.

2.   Parafialne rekolekcje rozpoczną się w niedzielę, 26 marca. Poprowadzi je dla nas ks. Andrzej Persidok, teolog i wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie.

3.   W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i w środę przed południem oraz na umówienie telefoniczne.

4.   Jutro przypada 10. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. O godz. 18:00 w Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona zostanie uroczysta Msza św. dziękczynna za Jego pontyfikat. W tym dniu szczególnie pamiętajmy o modlitwie za Ojca Świętego.

5.   W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej. Jutro odwiedzimy parafian na Heroldów 23 i 25.

6.   Do tej pory odwiedziliśmy około 570 rodzin - szacujemy, że to około 40 procent wszystkich zamieszkałych w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za wiele serdecznych spotkań, za opowiadanie o Waszym przeżywaniu wiary i podzielenie się swoimi troskami. Dziękujemy też za złożone przy tej okazji ofiary na utrzymanie parafii. Otrzymaliśmy blisko 65 tys. złotych. Z tej kwoty zostały opłacone zobowiązania parafii wobec diecezji, ubezpieczenie parafii i ostatnia część należna za modernizację ogrzewania oraz rachunki za gaz w styczniu i lutym.  Zaoszczędzoną kwotę 30 tys. złotych odkładamy na konieczne do wykonania w tym roku remonty w parafii.

7.   Jeśli w czasie wizyty duszpasterskiej kogoś ominęliśmy, gdzieś ksiądz nie dotarł to prosimy o kontakt - bardzo chętnie w najbliższych dniach umówimy się indywidualnie.

8.   Chcemy przypomnieć, że w najbliższy wtorek o godz. 18:00 w SP nr 77 odbędą się wybory do nowego Samorządu, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców Młocin.