1.  Za tydzień rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. Andrzej Persidok, teolog i wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia czasu odnowy i pogłębienia wiary.

2.  W tym tygodniu dwie ważne uroczystości:

  • w poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny,
  • w sobotę Zwiastowanie Pańskie - tego dnia Msze św. o godz. 7:00 i 12:00. Gorąco zachęcamy do podejmowania w tym dniu modlitwy adopcyjnej w intencji dzieci nienarodzonych. Przy wyjściu z kościoła są ulotki wprowadzające w to piękne dzieło modlitwy.

3.  W środę  zapraszamy na piękne wydarzenie do naszego kościoła. Będzie to wielkopostna modlitwa medytacyjna przy krzyżu prowadzona przez młodzież z Taize Warsaw. W modlitwie weźmie udział brat Maciej z Taize. Modlitwa rozpocznie się o 21:00. Osoby, które mogą wspierać grupę muzyczną swoim śpiewem albo grą na instrumencie, zapraszamy na 20:00 na próbę do domu katechetyczego.

4.  W środę wieczorna Msza św. o godz. 18:00 odprawiona będzie w intencjach zbiorowych za wstawiennictwem św. Rity. Intencje na tę Mszę wpisywać możemy do księgi przy bocznym ołtarzu.

5.  Tradycyjnie przed Świętami organizujemy pomoc dla ubogich rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w tę pomoc i przygotować paczkę żywnościową, prosimy o zabranie kartki z informacją o rodzinie. Paczki prosimy dostarczać do domu parafialnego do najbliższej niedzieli. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

6.  W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

  • Gorzkich Żali - w niedziele o 17:15
  • oraz Drogi Krzyżowej w piątki  - o 17:30 dla dzieci i o 18:30 dla dorosłych.

7.  Od najbliższego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i w piątek w godz. 19:00-20:00, oraz w środę przed południem 9:00-10:00.

8.  Po dłuższej przerwie otwieramy na nową bibliotekę parafialną. Zapraszamy do zapoznania się z jej księgozbiorem. Biblioteka czynna będzie w niedzielę po każdej mszy porannej oraz w piątki po mszy wieczornej do godziny 20:00.

9.  W nadchodzącym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.