1.  Od dziś do środy parafialne rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Andrzej Persidok, teolog i wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia czasu odnowy i pogłębienia wiary. Nauki rekolekcyjne dziś na każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy na Mszach o 18:00 i 20:00. 

2.  Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś i w przyszłą niedzielę o 17:15. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii o 20:00.

3.  Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej - poświęcenie palm na początku każdej Mszy św. Przy wejściu do kościoła będą rozprowadzane palmy - dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na ogrzewanie i szykowane prace remontowe w naszej parafii.

4.  W sobotę Msza św. i nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godz. 8:00.

5.  W przyszłą niedzielę zapraszamy na comiesięczne spotkanie dla małżeństw o godz. 16:00.

6.  W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 18. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Dzień wcześniej, w sobotę o godz. 19:00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się uroczysty koncert poświęcony osobie Papieża, na który serdecznie zapraszamy.

7.  Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i w piątek w godz. 19:00-20:00, oraz w środę przed południem 9:00-10:00. Bibliotek parafialna zaprasza w niedziele po każdej Mszy św. porannej oraz w piątki 18:30-20:00.

8.  Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

  • Paweł Mieczysław WAWRZYNIAK - kawaler z NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie
    Ewelina Halina TOMASZEWSKA - panna z parafii tutejszej

9.  W nadchodzącym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.