1.  W poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.

2.  Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. zaqpraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne i organizacyjne w środę o godz. 19:00 w Kościele. 

3.  W czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

4.  W piątek przypada 22. dzień miesiąca - Msza św. wieczorna sprawowana będzie przy relikwiach św. Rity z Casci, patronki spraw trudnych. Intencje na tę Mszę i podziekowania można wpisywać do książki przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

5.  Spotkanie formacyjne kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9:30.

6.  Schola dziecięca i młodzieżowa śpiewająca na Mszy o 10:30 zaprasza na spotkania i próby w niedzielę o 9:30 w salce w domu katechetycznym.

7.  Przsyjmujemy zapisy na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Głogowca - miejsca narodzin św. Faustyny Kowalskiej oraz do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjeżdżamy w sobotę, 14 października rano. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii, a także innymi sposobami komunikacji. Koszt pielgrzymki to około 120 zł. 

8.  Przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych oraz młodzieży licealnej na nowy kurs przygotowujący do bierzmowania. Młodzież prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub w kancelarii.

9.  W nadchodzącym tygodniu jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych

10.Polecamy prasę katolicką - tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.