1. Obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Jako wspólnota regularnie niesiemy pomoc potrzebującym organizując zbiórki pieniędzy i pomoc rzeczową. Przy wyjściu z kościoła prezentujemy dziś grafikę, która zbiera większość dzieł charytatywnych naszej parafii w mijającym roku - każdy z nas ma w nich swój udział. Chcemy w ten sposób raz jeszcze wyrazić podziękowanie za wrażliwość i zaangażowanie naszych Parafian.   

2. Dziś po każdej Mszy Galeria po Słonecznej Stronie będzie prowadziła w naszej parafii sprzedaż obrazków, ceramiki i innych przedmiotów rękodzieła. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży, zostanie wpłacona na budowę studni Świętego Józefa, w Areer w Sudanie Południowym. Studnię buduje polski misjonarz o. Krzysztof Zębik.  

3. W minionym tygodniu odbyliśmy spotkania w sprawie Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, by przedstawić stanowisko parafii na forum Samorządu Młocin a potem w bezpośrednim na spotkaniu z wykonawcą projektu. Teraz przygotowujemy uwagi ze strony Parafii, które drogą urzędową wniasiemy w Dzielnicy. W przyszłą niedzielę, będziemy prosili Państwa o podpisy popierające to nasze stanowisko i zgłaszane uwagi.

4. W czwartek o 19:30 zapraszamy młodzież licealną i starszą na spotkanie grupy młodzieżowej. Spotkanie rozpoczyna się krótką modlitwą w kościele i potem od 19:45 w domu katechetycznym.

5. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Papież Franciszek ogłosił ten dzień Światowym Dniem Młodzieży w diecezjach. Tego dnia będziemy się modlić w intencjach ludzi młodych na wieczornej Mszy o godz. 19:30 i na tę Mszę szczególnie młodych zapraszamy. Dzień wcześniej organizujemy też wyjazd pielgrzymkowy i integracyjny młodzieży klas ósmych i starszej na Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wilanowie - informacje i zapisy u ks. Jarosława.

6. Za dwa tygodnie, w pierwszą Niedzielę Adwentu rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje, które poprowadzi ks. Piotr Jutkiewicz, biblista. 

7. Choć do Sylwestra jeszcze daleko, chcemy już dziś poinformować i zaprosić małżonków na karnawałowy Bal na Młocinach przygotowany przez małżeństwa z naszej Parafii. Bawić się będziemy hotelu Holiday Park przy Heroldów wieczorem dnia 3 lutego. Po więcej informacji odsyłamy do ks. Jarosława, chętnie też prześlemy informację na zapytania drogą mailową.

8. Polecamy prasę katolicką.