1.  Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na roraty o godz. 6:45. Rozpoczynamy też dzisiaj rekolekcje adwentowe, które prowadzi dla nas ks. Piotr Jutkiewicz. Pierwsza nauka głoszona jest dzisiaj w czasie każdej Mszy św. Zapraszamy na kolejne nauki w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 18:00 i 20:00.

2.  Za chwilę pobłogosławimy opłatki, którymi będziemy się dzielić w czasie Wigilii w rodzinnym gronie. Przy wyjściu z kościoła są przy opłatkach dostępne jak co roku świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W tym roku mamy także różnej wielkości szopki bożonarodzeniowe przygotowane przez chrześcijan z Ziemi Świętej - ofiary pozyskane ze tej sprzedaży wspierają ich utrzymanie. 

3.  We wtorek zapraszamy na spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy o godz. 18:00 w salce katechetycznej.

4.  W czwartek o 19:30 zapraszamy młodzież licealną i starszą na spotkanie grupy młodzieżowej.

5.  Dziekujemy za dostarczone nam dokumenty z podpisanymi uwagami do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Jutro Samorząd Młocin zaprasza na posiedzenie poświęcone Planowi Młociny III obejmującemu wschodnią część naszego osiedla czyli okolice ul. Farysa. Spotkanie również o godz. 18:00 w MAL Samogłoska.

6.  Prosimy o uwagę również wszystkich właścicieli małych działek, poniżej 600 m2 - przy wyjściu z kościoła są dla Państwa gotowe wzory uwag wnoszonych do planu, gdyż wyklucza on możliwości budowy, rozbudowy i przebudowy na tak małych działkach. W zależności od miejsca zamieszkania, trzeba pobrać odpowiednią wersję druku, w domu podpisać i samemu dostarczyć do urzędu do środy.

7.  Jest już książka intencji mszalnych na przyszły rok. Są jeszcze wolne intencje w grudniu.

8.  Polecamy prasę katolicką - oprócz Niedzieli i Gościa Niedzielnego są dzisiaj także miesięczniki Mały Gość Niedzielny i Różaniec, oraz nowy dwumiesięcznik Historia Kościoła.