1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 20:00. W piątek spowiedź po południu od 17:30. Msza wieczorna sprawowana będzie w intencjach wypominkowych. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7:00.

2. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i przebywającym w tym czasie w naszej parafii życzymy spokojnych dni odpoczynku i nabrania sił do pracy. Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji szczęśliwego czasu wakacji.

3. W miesiącach letnich prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na nasz sposób ubierania się do kościoła; zadbajmy o dłuższe spodnie czy spódnicę i zakryte ramiona. Starajmy się wykluczyć odzież sportową. 

4. Przez okres wakacji kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki i piątki w godz. 19:00-20:00. Sprawy pilne można umawiać telefonicznie - na stronie internetowej parafii podany jest nowy numer kontaktowy parafii.

5. Informujemy, że z powodu niskiej frekwencji, w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. niedzielnych o godz. 19:30 (wyjątkiem będzie tylko pierwsza niedziela lipca).

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

  • Tomasz Kołodziejski
    Natalia Konopka - oboje z naszej parafii

7. Polecamy prasę katolicką: jest Różaniec, Niedziela Gość Niedzielny, nowy, wakacyjny numer Anioła Stróża, pozostały jeszcze dwa egz. Małego Gościa Niedzielnego. W nowym dwumiesięczniku Misyjne Drogi jest ciekawy artykuł o rodzinach wyjeżdżających na misje ze swoimi dziećmi.